Ota yhteyttä

Talousvahvistus Oy
Pispalan valtatie 91
33270 Tampere

(ajo Peurankadun ja Hakkarinkaaren kautta kiinteistön pihaan)

toimisto@talousvahvistus.fi
Y-tunnus: 2871810-2

Jarno Kuusisto

tj, HT-tilintarkastaja, KTM

040 145 4523
jarno.kuusisto@talousvahvistus.fi

  • Tilintarkastus
  • Veropalvelut
  • Taloushallinnon neuvontapalvelut

Jussi Pohjaranta

HT-tilintarkastaja, KTM

044 582 3025
jussi.pohjaranta@talousvahvistus.fi

  • Tilintarkastus
  • Veropalvelut
  • Taloushallinnon neuvontapalvelut

Janne Viitala

KHT-tilintarkastaja, KTM

040 820 6892
janne.viitala@talousvahvistus.fi

  • Tilintarkastus
  • Veropalvelut
  • Taloushallinnon neuvontapalvelut

Henri Levonen

Oikeusnotaari

040 047 6992
henri.levonen@talousvahvistus.fi

  • Veropalvelut
  • Lakipalvelut

Sakari Putkonen

040 537 8403
sakari.putkonen@talousvahvistus.fi

  • Veropalvelut
  • Lakipalvelut

Niko Sulkanen

040 758 3119
niko.sulkanen@talousvahvistus.fi

  • Tilintarkastuspalvelut
  • Taloushallinnon neuvontapalvelut

Jussi Juselius

040 774 6794
jussi.juselius@talousvahvistus.fi

  • Tilintarkastuspalvelut
  • Taloushallinnon neuvontapalvelut

Tarvitsetko luotettavan talous­kumppanin?

Työmme tavoitteena on tuottaa palveluillamme lisäarvoa asiakkaillemme.

Ota yhteyttä!

Talousvahvistus Oy on vuonna 2017 perustettu asiantuntijatalo, joka toimii yritysten ja yrittäjien apuna verotukseen, yhtiöoikeuteen ja taloushallintoon liittyvissä kysymyksissä. Tarjoamme myös tilintarkastuspalveluita. Lyhyen toimintahistoriamme aikana olemme saaneet kiitosta erityisesti vuorovaikutteisesta lähestymistavastamme ja käytännönläheisestä otteestamme. Pääasiallinen toiminta-alueemme on Pirkanmaa.

Jätä yhteydenottopyyntö: